W jaki sposób dobrać rozmiar biustonosza

W jaki sposób dobrać rozmiar biustonosza

Wybór dobrego rozmiaru biustonosza jest niezbędny do na prawdę wygodnego noszenia. Powinieneś odnaleźć taki rozmiar, który będzie ciasno przylegał i podtrzymywał biust, równocześnie pozwalając na swobodne poruszanie się. Zbyt duży biustonosz spowoduje, że Twoje piersi będą ciężkie i ciasne, podczas gdy zbyt mały nie zagwarantuje wystarczającego podparcia.

Ważne jest też, ażeby wybrać rozmiar biustonosza, który będzie wygodny podczas długotrwałego noszenia.

Dopasowanie rozmiaru biustonosza jest niezbędnym elementem dopasowania biustonosza. jak wybrać rozmiar biustonosza? Prawidłowo dopasowany biustonosz powoduje, że wyglądasz i czujesz się najlepiej, jednocześnie zmniejszając obciążenie ramion i szyi. Niniejsze kroki pomogą Ci dopasować rozmiar biustonoszy:1. Określ, który rozmiar paska najlepiej do Ciebie pasuje, mierząc wokół najpełniejszej części biustu (około 1 cal powyżej brodawki) za pomocą elastycznej taśmy mierniczej lub zakładając komfortowe ubranie, które lekko się rozciąga. Ewentualnie zaokrąglij do następnej liczby całkowitej. To jest twój rozmiar „paska” w calach; zapisz to dwie. Aby określić Rozmiar miseczki, zmierz obwód biustu w najszerszym miejscu (zwykle w połowie odległości między sutkami).

Istnieje kilka łatwych kroków, które możesz utworzyć, by zaimplementować rozmiar biustonosza. Pierwszym krokiem jest postanowienie, jaki rozmiar biustonosza obecnie nosisz. Sprawdź na etykiecie własnego biustonosza i porównaj ją z poniższą tabelą rozmiarów, aby określić rozmiar obwodu i miseczki. Jeżeli jesteś wśród rozmiarami, wybierz większy rozmiar. Jeśli znajdujesz się wśród obwodami, wybierz mniejszy rozmiar.

Aby zmierzyć rozmiar biustonosza, owiń taśmę mierniczą wokół biustu w najpełniejszej części piersi. Następnie ponownie zmierz taśmę wokół najpełniejszej części biustu. Porównaj wymiary biustu z poniższą tabelą, aby odnaleźć uzasadniony rozmiar biustonosza. Pamiętaj, że obwód biustu musi wynosić co najmniej 80% obwodu piersi, ażeby uzyskać dokładne implementację.
Polecamy: jak dobrać rozmiar biustonosza.

Back to Top